Paketa Pushime Verore '14

RED TOWER 3* LEFKADA

SUITEL IONIAN PRINCESS 4* 7-14 KORRIK

HOTEL ADRIA 3* Dubrovnik 11-18 Korrik

Palma de Mallorca 4-11Korrik Hotel TORRE ARENAL 3*

Mirada del Mare Hotel 5*

Pushime ne Halkidiki, Korfuz, Krete, etj.

Oferta Speciale

Hotele
aktivitetet
 
http://host.travelcarma.com/cms/Portals/347/SpecialsPromotions/images/hotel murah di jakarta1.jpg

Hotel ne Viene, Paris, Rome, Stamboll

Perfitoni nga uljet me te fundit per rezervime ne Viene, Paris, Rome, Venecia, ...
Çmimi: €91 47
Më Tepër
http://host.travelcarma.com/cms/Portals/347/SpecialsPromotions/images/1.jpg

Turi Special: Selanik dhe Stamboll - 5 dite

Udhetim i paharruar ne dy prej qyteteve me ekzotike te Ballkanit Jug-Lindor : S...
Çmimi: €298 245
Më Tepër
http://host.travelcarma.com/cms/Portals/347/SpecialsPromotions/images/potidea3.bmp

Polidea Golden Beach 2* Halkidiki 6-13 Shtator

Pushime ne Halkidiki,Qendrim 7 nete, All Incluzive,
Çmimi: €359 259
Më Tepër
http://host.travelcarma.com/cms/Portals/347/SpecialsPromotions/images/alkonis2.bmp

ALKIONIS HOTEL 2* 16-23 gusht (Halkidiki) 7 nete

Qendrim 7 nete. Hotel Alkionis 2*. Sherbimi gjysem pension (HB)
Çmimi: €379 340
Më Tepër
http://host.travelcarma.com/cms/Portals/347/SpecialsPromotions/images/dolphin1.bmp

Dolphin Beach Hotel 3* 16-23 Gusht Halkidiki

Pushime ne Halkidiki,Qendrim 7 nete,Sherbimi All Incluzive
Çmimi: €500 453
Më Tepër
http://host.travelcarma.com/cms/Portals/347/SpecialsPromotions/images/vacation.bmp

DREAMS VACATION RESORT 4* Sharm El Sheik 3-9 Gusht

Sharm El Sheik, akomodim ne hotel me 4*, all incluzive, transporti charter i p...
Çmimi: €599 500
Më Tepër
http://host.travelcarma.com/cms/Portals/347/SpecialsPromotions/images/holiday inn3.bmp

Holiday Inn Express Montmelo 3* 10-15 Gusht

Pushime ne Barcelone,qendrim 5 nete, transporti avion i perfshire ne cmim, sher...
Çmimi: €630 545
Më Tepër
http://host.travelcarma.com/cms/Portals/347/SpecialsPromotions/images/new yourk1.png

“Best of USA, exploration tour”

Vizite e paharruar ne USA, "Toka e Enderruar" per shume shekuj dhe deri me sot ...
Çmimi: €2450 2200
Më Tepër

Pse Ne?

 • Ofrojmë kualitetin dhe çmimin më të mirë për shërbimet e udhëtimit
 • Më shumë se 200,000 hotele në mbi 15,000 destinacione nëpër botë
 • Më shumë se 2500 hotele në Shqipëri e rajon
 • Çmimet më të mira për ture, hotele, makina me qera, transferta, siguracione
 • Paketa pushime verore & dimërore në Shqipëri, Ballkan dhe kudo në botë
 • Bileta avioni, trageti, autobuzi, treni, sporti, etj.
 • Përfitoni uljet më të mira vetëm me Bookinae.com 
 • Kurseni deri në 25% nëse rezervoni hotelet sa më herët
 • Përfitoni zgjedhje më të shumta me okazione të pakrahasueshme
 • Pa kosto të fshehura dhe terma e kushte të komplikuara